Yealink YHS36 Mono náhlavní souprava na jedno ucho s QD-RJ9 konektory

Yealink YH36 Mono je profesionální drátová náhlavní souprava na jedno ucho s QD a RJ9 konektorem. Usnadněte konverzaci způsoby, které odpovídají vaší zóně koncentrace se zaměřením nato jak zvuk snadno dostane dovnitř a snížit únavu z poslechu. Díky ergonomickému designu a měkkým koženým polštářkům n ... více
Objednací kód: 55450741
Kód výrobce: YHS36Mono
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 895 Kč
Cena s DPH: 1 083 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink YH36 Mono je profesionální drátová náhlavní souprava na jedno ucho s QD a RJ9 konektorem. Usnadněte konverzaci způsoby, které odpovídají vaší zóně koncentrace se zaměřením nato jak zvuk snadno dostane dovnitř a snížit únavu z poslechu. Díky ergonomickému designu a měkkým koženým polštářkům na uší je YHS36 dostatečně pohodlná pro dlouhé celodenní používání.

Tato náhlavní souprava je vyrobena pro hovory a je vybavena širokopásmovou HD zvukovou technologií, které zajišťuje bohatší a jasnější konverzace. Mikrofon s potlačením šumu umožňuje snížení vnějšího hluku, takže se posluchači se mohou více soustředit na požadovaný zvuk hovoru.
Díky stylu over-the-head, ultralehkým materiálům a koženým polštářkům na uší, jsou pro vaši hlavu a uši pohodlné pro dlouhé konferenční hovory a celodenní používání.
Funguje ihned po vybalení z krabice a použití konektorů QD (Quick Disconnect) a RJ9 zajišťuje plug-and-play připojení k telefonům Yealink. Perfektní shoda se stolními telefony Yealink vám poskytne optimalizovanou kvalitu zvuku a vylepšené funkce. Je to stylová náhlavní souprava určená pro pracovníky, kteří tráví spoustu času telefonní komunikaci.

Funkce:
Plug-and-play
HD Voice / Wideband provedení reproduktoru
Mikrofon s potlačením hluku a pasivní potlačení šumu
Technologie ActiveProtection chrání uživatele před akustickým úrazem
Nastavitelné rameno mikrofonu 330°, snadné nastavení bez zlomení

Důležité informace:
- Konektor: QD a RJ9
- Kabel k náhlavní soupravě 0.9m, Kabel QD do RJ9 1,2m
- Citlivost mikrofonu: -44.0 dB re. 1 V/Pa
- Citlivost reproduktoru: 93 dB SPL @ 1 kHz
- Vstupní výkon reproduktorů: max 10 mW
- Barva: černá a stříbrná
- Hmotnost: 124 g
Obsah balení: náhlavní soustava YHS36, QD do RJ9 kabel, uživatelská příručka.

-|CZ|SK|EN