Yeastar NeoGate TB200, IP BRI (ISDN2) brána, 2xBRI

Přístup k VoIP sítím; Úspora nákladů na telefonní hovory přes VoIP; Snadná instalace - využití webového rozhraní pro správu; Snadná integrace; BRI porty lze využít v režimu TE / NT - LCR (Least Cost Routing); VoIP & ISDN2 brána Yeastar NeoGate TB200 se dodává s vestavěnými 2 ISDN2 porty. Tato plně ... více
Objednací kód: 55459059
Kód výrobce: 10001445
Výrobce: YEASTAR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 7 776 Kč
Cena s DPH: 9 408 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Přístup k VoIP sítím
Úspora nákladů na telefonní hovory přes VoIP
Snadná instalace - využití webového rozhraní pro správu
Snadná integrace
BRI porty lze využít v režimu TE / NT - LCR (Least Cost Routing)

VoIP & ISDN2 brána Yeastar NeoGate TB200 se dodává s vestavěnými 2 ISDN2 porty. Tato plně vybavená VoIP & ISDN2 brána umožňuje spojit až 4 telefonní hovory současně. BRI porty lez využít v režimu TE / NT. Brána umožňuje flexibilní směrování ISDN2 pobočkové ústředny a používá se k její integraci k VoIP službám nebo k připojení ISDN2 telefonů k VoIP SIP účtu.

VoIP brána Yeastar NeoGate TB200 díky implementované QoS (DSCP) funkci označuje z ní vycházející hlasové pakety. Pokud je v síti zařízení schopné tyto pakety identifikovat, umožní to upřednostnit VoIP hovory před běžným datovým tokem, čímž se zvyšuje kvalita hlasového provozu.

Mezi další výhody této brány patří snadná instalace, využití webového rozhraní pro správu či úspora nákladů na telefonní hovory přes VoIP.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yeastar zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
Optika Ne
Počet LAN portů 1
Konektivita
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks