Yeastar NeoGate TB400, IP ISDN2 brána, 4xBRI, 1xLA

4 ISDN2 porty; Přístup k VoIP sítím; Snadná integrace; Webové rozhraní pro správu; VoIP & ISDN2 brána Yeastar NeoGate TB400 se dodává s vestavěnými 4 ISDN2 porty. Tato plně vybavená VoIP & ISDN2 brána umožňuje spojit až 8 telefonních hovorů současně. BRI porty lez využít v režimu TE / NT. Brána um ... více
Objednací kód: 55459060
Kód výrobce: 10001115
Výrobce: YEASTAR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 11 446 Kč
Cena s DPH: 13 849 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

4 ISDN2 porty
Přístup k VoIP sítím
Snadná integrace
Webové rozhraní pro správu

VoIP & ISDN2 brána Yeastar NeoGate TB400 se dodává s vestavěnými 4 ISDN2 porty. Tato plně vybavená VoIP & ISDN2 brána umožňuje spojit až 8 telefonních hovorů současně. BRI porty lez využít v režimu TE / NT. Brána umožňuje flexibilní směrování ISDN2 pobočkové ústředny a používá se k její integraci k VoIP službám nebo k připojení ISDN2 telefonů k VoIP SIP účtu.

VoIP brána Yeastar NeoGate TB400 díky implementované QoS (DSCP) funkci označuje z ní vycházející hlasové pakety. Pokud je v síti zařízení schopné tyto pakety identifikovat, umožní to upřednostnit VoIP hovory před běžným datovým tokem, čímž se zvyšuje kvalita hlasového provozu.

Mezi další výhody této brány patří snadná instalace, využití webového rozhraní pro správu či úspora nákladů na telefonní hovory přes VoIP.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yeastar zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.

-|CZ|SK|EN
Rychlost
Rychlost LAN max. 100 Mbps
Model a provedení
Optika Ne
Počet LAN portů 1
Konektivita
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks